Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Turlar ve ekskursiyalar » Hara getmek isterdiniz?

Hara getmek isterdiniz?

Сообщений 1 страница 27 из 27

1

tekliflerinizi gozleyirik?
buyurun, hara sefer etmek isterdiniz ve neye gore mehz hemin bolgeye?

Отредактировано Fuad (2007-12-14 13:39:30)

0

2

amerikaya

0

3

Sohbet daxili turlardan gedir Shehriyar :) Amerikaya getmek ise chetin deyil, elin cibinde olsun :) Amerika bu qeder yaxindir :)

0

4

Man Shekiya isterdim cox getmak.oralar manim ucun cox maraglidir.

0

5

hm men ela her yay getdiyim yera Gedebeye getmak isteyirem ...ilin 365 gunu gozellikdi oralar
P.S:Azerbaycanimin her yeri kimi

0

6

Man indi isti bir olkaya getmak istayiram, Sikayatci olmaq istamiram, amma soyuq hava ila aram yoxdu.

0

7

He Arif man baxmishdim o verlisha cox gozel yerleri var idi en esasi ise Karvansara cox xoshuma geldi manda ora getmak isterdim.nece deyirler ne ploxoy fkus u teba ;) Allah arzunu cin elasin

0

8

Banu написал(а):

cin

Cin demiskan galan il Olimpiadanin acilisina getmak istardim

0

9

Banu написал(а):

Allah arzunu cin elasin

Chox sagol Banu! ALLAH seni de arzularina chatdirsin. Amin!

0

10

Ilham inshalalh Allah tala saninda bu arzuvu ;)  cin edar.Amin

0

11

Hazirda isa isti bir olkada olmaq istardim, hansisa bir cimarlikda... ( Pis arzular ve istaklar deyil :D )

0

12

Movzudan kanara cixmayaq, eziz uzvlarimiz, sizlarin safar etmak istadiyiniz yerlarla bagli fikirlarinizi gozlayirik. Teklif edin, reallasdiraq, sizli bizli bir yerda

0

13

heee besdirin yuxulardan ayilin :)
Alanya, london, Amerika, Isti olke? yox bir kosmos! bizim gede bileceyimiz en uzag yer gence idi ora da getdik :))
Ordan da uzaga qalir birce dene Qazaxa getmek :)) doqurdan oralar haqqinda kim ne bilir? En uzag noqte oradi da! necedi oralar?

0

14

Fuad написал(а):

Ordan da uzaga qalir birce dene

Naxcivan, ora da biletlar qalxdi

0

15

AVtobusun cani sag olsun Ilham ;)

0

16

Inshaalah Qarabaga getmak mumkun olsa (ne vaxtsa) onu men teskil edaram. indi ise qarli bir yer daha yaxsi olar.
qarli yerlar demisken Beylaqana sefer neca oldu?  1 ildi Kenani gormuruy e

0

17

Inshallah yanvar ayin sonunda Guabaya turumuz olmalidir.oralarda da Merdanovun dediyina gore gar var.

0

18

I am sorry Guabaya yox Qubaya :)

0

19

Arif London senin ucun meslehetli yer deyil,sonra menden sorusarsan deyerem niye:)

0

20

mence usaqlar tecrubemizi artirmaq ucun bakidaki istirahet  merkezleri ve hotellere turlar taeskil edek,ela fikirdir ;)

0

21

Qubaya getsek yaxshi olar:)Quba seferi alinsa Zaqatalaya da getmek yaxshi olardi.Yaz ayinda mence oralar daha da gozel olar

0

22

Fuad написал(а):

Salam mende Shekiye qetmek isteyirem cunki olarin lehcesi menim cox xosuma qelir Cozovuzu yeyim qederik Shekiyee????

0

23

_Nio_ написал(а):

Qubaya getsek yaxshi olar:

Inshallah ayin 9-10 Nicat  arzun yerine yetecek ;)

0

24

Shekide hec olmamisam, teklif edirem yaz aylarinda ora tur teskil edek, cox maraqli bir yerdir+elchtandir, amerika, cin kimi bos tur xeyallari deyil:)

0

25

Salam!!!
Yanardag chox ela kechdi!Shekillere baxanda daha xosh tesir bagishlayir.
Size oz deyerli fikilerimi bildirecem... :)  :)  :)

0

26

Eziz gencler, Azerbaycanimizin bir-birindan gozal gusalari var. Amma biz ganclar ucun onlarin har birina getmak o qadar da asan basa galmir. Ganclarin ilin bu vaxtinda asasan universitete ve ya isa baslari qarisdigindan hansisa bir turda istirak etmak imkanlari az olur. Amma hansisa bir haftasonu tur etmak olar ki, talabalar ve islayan ganclar bu turda istirak etmakla maraqli vaxti kecirsin ve gozal istirahat etsin.
Buyurun, maraqli fikirlariniz bildirin... Hara gedak? Siz hara getmak istayirsiniz. Fikirlariniz maraqlidir...

0

27

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Turlar ve ekskursiyalar » Hara getmek isterdiniz?