Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Teskilatlar » Turist Klubu

Turist Klubu

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

Azerbaycan Turizm Institutunda fealiyyat gostaran Turist Klubu haqqinda malumatlar ve muzakiralar burada...

0

2

Bela goruram ki, hala ki, Turist Klubundan bu forumda hec bir uzv yoxdu. Amma onlari burada gormak cox xos olardi. Cunki bizim kimi bu gunlarda turist klubu da oz 1 yasini qeyd edacak. Hatta deyardim eyni gunda, 1 fevral tarixinde. Biz otan ilin mart ayinda har iki klubun uzvlari ucun da bir yerda talim taskil etmisdik. Fikrimca samarali fealiyyat ucun har iki klubun emekdasligi vacibdir.

0

3

Turist Klubunun uzvlarini gordum. Turizm Institutunda gargin dars rejimina gora baslari qarisiqdir. Amma dediklarinda maraqli aciqlamaq istamadiklari layihalari var. Tezlika hamini bunlar barasinda xabardar edacaklar.

0

4

Turist Klubunun yeni sayti - wwwturistklubu.com

0

5

Yeni saytda ve yeni gunde sizi xosh gorduk,Belke de deyen olacaq bu nedir ee yene yazib xosh gorduk ve ya gormedik. ne menasi var ele deyilmi? Sadece uzvlerin daha aktiv olmasi uchun sizinle bele bir praktiki sual-cavab aparmaq isterdim.Neye gore bele forumlar hansi ki, biz cavanlara daha chpox lazimdir amma biz bunu gormuruk. ?

0

6

Sizi da xos gorduk, hormatli Halonik. Amma asl adinizi da bilsaydik cox yaxsi olardi.
Bela basa dusdum, ATI-in talabasiniz:)
Dogurdan da turizm ixtisasinda oxuyan talabalar ucun bu kimi forumlarin cox boyuk faydasi ola bilar. Amma hala ki azdir, bura olan maraq.
Gorak neca olur.

0

7

8

Naftalan kurortu haqqinda butun məlumat burada. Ən ucuz qiymətlər, təcrubəli həkimlər gülərüz personal.

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Teskilatlar » Turist Klubu