Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Struktur » Uzvlarimiz

Uzvlarimiz

Сообщений 1 страница 20 из 20

1

Hazirda AGT Klubunun 84 uzvu var!

0

2

naprimer 1-i men,elami? :rolleyes:

0

3

Gozle lista baxim :D
Ha sanin da adin var ki burada  :lol:

0

4

Gizlar cox xaish edirem  feal olun.Gelin hemreliyimizi gostereyin bu oglanlara.

0

5

Banu, soragina cavab veren tapilmadi :)
mene hele de qeribe gelir neye gore Turizm ixtisasinda qizlarin sayi bele azdir?
ve neye gore bizim Klubda da qizlarin sayi azdir? doqurdanda qizlarin turizme maraqi yoxdurmu goresen?

0

6

Mence hele telesmeyin.Bu ixtisas yeni yeni acilib.Bele baxanda 5-6 il o geder de cox deil.Mence gelecekde qizlarinda bu ixtisasa maragi artacaq.

0

7

_Nio_ написал(а):

qizlarinda

Xos xeber, ela bu gundan Banu klubumuzun butun qiz uzvlari ila elaqa saxlayib, onlarin klubun fealiyyatinda aktiv olmaga stimullasdirilmalidir.
Xatirladim ki, klubumuzda 22 qiz uzvu var, erize formasi doldurmus ;)

0

8

He Fuad tesufki heleki yox, amma inaniram az muddete olacag. ;)

0

9

Fuad gozun aydin artiq Aysel xanimda goshulub biza ;)  ve inaniram ki oda Aktiv olacaq.He Aysel ? :)

0

10

Salam,nehayet qeydiyatdan keche bildim.Opera istifade etdiyime gore qeydiyatdan keche bilmirdim,oshibka verirdi.
imkan daxilinde calishacam forumda tez tez ishtirak edim!
hamiya ugurlar!

0

11

Tebriklar Shahin bey gozuvuz aydin.Xosh gelmisiz.Sebirsizlikla forumda ishtirakinizi gozleyeceyik.

0

12

Salam Banu, hansi Aysel xanimi deyirdin??? Menim heyatimda Aysel chox olub, en xoshuma gelmeyeni ise STI travel shirketinde ishleyen ve Work and Travel mushterilerine sadece eziyyet veren Aysel idi :)

0

13

Usaqlar dava etmayin, bu AYSEL. BDUdaki Tural Cebiyevin bacisi AYSELdir. IRELIdeki AYSEL.
Daha na STI? :D

0

14

DAHA ADAMI TANIMARSIZ DA(((( FUAD, DUNYA YUMRUDUR, AXIR EVVEL SENLE QARSHILASHARIQ(((((((((((((((((((((((((((

0

15

Fuad написал(а):

hansi Aysel xanimi deyirdin

Yox Fuad bu Aysel xanim sanin heyatinda olmayib heleki :D ,bu Aysel xanim sehv etmiremsa ispan dili muellimasidi
.

AYSEL написал(а):

AXIR EVVEL SENLE QARSHILASHARIQ(((((((((((((((((((((((((((

He inshallah umudvaram sizin ilk garshilashma gununuz  1fevral olcaq ;)

0

16

Fuad men Ayseli taniyiram mence hec qarsilasmiyin.  :bb:

0

17

Special for our dear girl members

0

18

And where is my invitation card? :rtfm:

0

19

esmeralda07 написал(а):

And where is my invitation card

Her biriniz uchun olacaq Esmiralda.Birazcada doz ;)

0

20

Daha iki uzvumuz bu yay Amerikada islayacak ve seyahat edacak...

Salam dostlar,

Xatirladim ki, otan il Azerbaycan Ganclar Turizm Klubunun bir neca uzvu Amerikada yay arzinda talabalar ucun nazarda tutulan "Work and Travel" programinda ugurlar istirak etmisdilar.

Ela bu gunlarda, bizim iki koordinatorumuz muvafiq proqramla Amerikaya yollandilar.

Sahin Novruzov - ABU uzra
Sehriyar Humbatov - Regionlar uzra

Artiq her iki turizm ixtisasli ganclarimiz Amerikadadirlar. Yaxin 4 ay arzinda onlar Amerikanin turizm sferasinda calisacaq ve elacada sonda seyahat etmayi imkani elde edecekler.

Fikrimca praktika baximindan bu program ekser ganclar ucun faydalidir. Xususan da turizm ixtisasinda tahsil alan ganclar ucun.

Dostlarimiza, bu safarlari arzinda ugurlar arzu edirik.

InshALLAH maraqli vaxt kecirib vatana donarlar.

ALLAH amaninda

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Struktur » Uzvlarimiz