Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Arxiv » Yeni il galir qarsidan! 2008-ci ila neca, nacur hazirlasirsiniz?

Yeni il galir qarsidan! 2008-ci ila neca, nacur hazirlasirsiniz?

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Deyiram, 2007-ci ilin da sonuna bir sey qalmayib. Cami 21 gun. Yaxsi yazin gorak, siz artiq planlasidirmisiniz, 2008-ci ili neca va harada qarsilayacaqsiniz? Yoxsa, hala bu 21 gunda fikirlasaksiniz? Buyurun, fikirlarinizi bolusdurun, biz da xabardar olaq.

0

2

Yox.cunki hec vaxt gabagcadan planlashdirdixim shey alinmir.Amma bu ili cox isterdim AGTK ile birlikda garshilayim.

0

3

Men de heleki hec ne  planlashdirmamisham.Heleki fikirleshirem;)... daha cox vezyete gore hereket eliyirem...ona gore evvelceden desem ki bunu elemey fikrindeyem yalan olar.Ola bilsin ki , naraqli teklifler gelsin:)...goreyde heleki  vaxt var

0

4

mence ayin 25-26-si kecirtsek ela olar cunki men tovuza gedecem toya,ama isterdim ki agtk ile birge olum.mumkunse teklifime baxardiniz,evvelceden tesekkurler

0

5

Hemisha toyda ay Shexriyar.Da bu toy obiri toy kimi olmaz umudvaram.))))))

0

6

Banu canim ucun bu defedekide alinmadi.toya getmek mene qismet olmur.gerek qabaqcadan hecne demiyim cunki her defe hec ne alinmir.men fikirimi deyisdim ne vaxt olsa ferqi yoxdu bayrama gele bilerem,emma bir mesele var ki,ayin axiri biz oz qrupumuznan bayram kecirtmek isyitirik.hemin vaxta dusse elcin,hikmet,kamil ve men gele bilmeyeceyik

0

7

Usaqlar menim planlarim texire dusdu siz ne meslehet gorursuz?Please help me I need your help pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees

0

8

Planlara yenidan qayit, belke hele de sans var :d

0

9

))))))))Shexi Elcin ne oldub siza.Duz deyirlerda hec neyi gabagcadan planlashdirmayin.man dyeirdim mana dushmur ganagcadan neyisa planlashdirmag san dema sizada))))).Inshallah umudvaram yaxshi olar.kendinizi pozmayin. ;)

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Arxiv » Yeni il galir qarsidan! 2008-ci ila neca, nacur hazirlasirsiniz?