Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Arxiv » Azerbaycan Gencler Turizm Klubu - 1 yas

Azerbaycan Gencler Turizm Klubu - 1 yas

Сообщений 1 страница 30 из 56

1

Belalikla, 1 fevral tarixinde Azerbaycan Gencler Turizm Klubunun 1 yasi tamam olur. Bu yasin neca? nacur? kecirilmasi barada sizin fikirlariniz cox vacibdir. Cunki bu ad gunu ila alaqadar butun isleri biz 10 gun erzinde sizin komakliyiniz ila fikirlasmali ve novbeti 10 gunu bu islerin helli ila masgul olmaliyiq. Xahis edirik, bu masala ila bagli aktiv olun :)

0

2

Ilkin teklif mende beladir ki, ayin 1-i Baki Turizm Informasiya Merkezinde bir ilin yekunlarina dair bir metbuat konfransi kimi nese teskil edak ve ora yena qonaqlar davat edak. Artiq oten ilin mayinda tegdimatdan bizim muayyan tacrubalarimiz var.

0

3

Ilham acigi deyimki bu mesele ile baxli bir teklifim var.Bacardigim geder calishacam fikrimi ideyani tam shekilda sizlara izah edim.Belelikla Ilham artiq geyd etdiyi kimi man bir necu gundur ki AGTKnin giz uzvlarimiza zang vururam ve onlarin fikirlerini oyrenmek ucun(virtual intervyu).Ilk onca onu deyim ki gizlara sual verenda ki niya turlarimizda ishtirak etmirsiz choxlarinin cavablari bu olur ki "Teessufki biz orda hec kimi tanimadigimiza gore cekinirik gelmeye".Mes ela buna goreda manca 1fevral cox elverishli gun olar ki hem ad gunumuzu geyd edak hemda butun AGTK nin uzvlarini o cumleden xususenda giz uzvlarimizi bir araya yixaq tanishliq meqsadi ile.Bu teklifi man gizlarimiza da teklif etdim ve onlar bunu cox yaxshi garshiladilar aralarinda sevinenida oldu"ooo cox gozel superdi ki ,ela fursetdi tanishliq ucun"aralarinda bele deyanda oldu "axi hec kimi tanimiriq kimla gelecem".bacardigim geder onlari razilashdira bildim.amma degig bu ideya alinsan coox chalishacam gizlari bir araya yigim.duzdur onlarin cavablarini heleki degig deya bilmeyecem cunki man ozum onlara degig hecna demadim,(deyasan cox danishdim :) )indi ise esas teklifimin ikinci hissesini deyim.Manca balaca bir yer baglatmag yeni kafedan balaca bir restorandan ve hamini orada toplamaq onca geyd etdiyim kimi hem ad gunumuzu geyd edak hemda ushaqlarla tanish olaq.Bu teklifimi man bir nece insanlarla bolushdum onlardan biri ELCHIN,ARIF ve Fuad la onlarda bu teklifi pis garshilamadilar,artiq saninda xabarin oldu Ilham.Duzdur bunu bir surpriz kimi isteyirdik teshkil edak bilirik saninda Fuadinda Nicatinda son zamanlar vaxtiniz azdir ona gore siza bu mesele ile komakci olmaq isterdik.menca bu ad gunumuzu 1yashimizi geyri adi kecirtmeliyik amma 10gun erzinda etsak manca buna nail ola bilmeyeceyik.Heleki bu geder.Kimin daha teklifi var buyurub yaza bilerlar.nece deyirler"Agil agildan ustundur"

0

4

Cox gozel fikirdi.Bizde elimizden geleni edeciyik.Bir nece gunden sonra men de bashlayaram yerlere baxaga mikrorayonda.Yeni hami calishsin munasibbir yer tapdin.Sonra axirda bir gerara gelerik.Sadece evvelceden texmini de olsa ishtrakcilarin sayini bilmek lazim olacag.

0

5

Artiq bu barada feal uzvlarin e-mailarina mail yazdim, yagin ki foruma uygun muzakiralari ela bu movzuda apara bilacayik

0

6

Banu bu chox yaxshi teklifdi....inshallah birlikde reallashdirariq... :dance:

_Nio_ написал(а):

Sadece evvelceden texmini de olsa ishtrakcilarin sayini bilmek lazim olacag.

Nicat mence texmini yox deqiq olmalidi ki sonra nese anlashilmamazliq  olmasin...

0

7

Rasim написал(а):

deqiq olmalidi ki sonra nese anlashilmamazliq  olmasin...

Mailda da yazdigim kimi istirakcilar minimum 35-40 olmalidir. Maksimal olaraq da 50 :D

0

8

Belke Park Inn-de kechirek ad gununu? :)

0

9

Bu barada artiq aktiv uzvlara mail gondarilib. Takliflarinizin bazilarini siz forumda da tagdim eda bilarsiniz.

0

10

Men vsyo taki deyirdim Park Innde kechirek, amma park inn-e istemirsiz se problem deyil :)
yeqin Avantgarde restorani ile bagli hami Rasimin mail-in alib! Ne fikirleshirsiz 50 nefer yiqa bileceyik?
Eger yiqa bilmesek qohumnan qonshudan gerek getirek ki 15 manata yeyib ichmek var!  :)

0

11

ruslam demeli OTORVEMSA PO POLNOMU !
ele deyiller da deyesen?

0

12

bela goruram ki, ondansa Delfin yaxsidir, axi orada 30 nafar da kifayatdir

0

13

Bu Delfin dediyiniz Zenynebinkidir? Normal yerdir? adi kafe olmasin ok, restoran olsun, zehlem gedir kafelerden.

0

14

yeqin ki bilirsiz de edalet sukurovun da turizm agentliyi var.men teklif edrdim ki,onu ve ya turizm agentliyinin mesul iscisini devet edek resmi hisseye.ama bir is var ki,gorusu men teskil ede bilerem ama danismaq ilhamliqdi.birde ki 15-den sonra restoran isi uzerine men de dusecem.ne qeder de olmasa bu isde tanislar coxdu

0

15

He Shehriyar gor neynirsan sanda maraqlan.Birda ushaqlar 20yene gar deyibler hazirli olun.Allah axirini xeyir elasin bu garin

esmeralda07 написал(а):

Zenynebinkidir? Normal yerdir?

Esmiraldanin sualina please Arif cavab ver. :)

0

16

Bir nece gundu ki, basim cox qarisiqdi. ona gore yaza bilmirem.
Demali bela, Delfin Zeynab dediyi yerdi. amma oranin deqiq restoran ve ya kafe adlandirmaq olar, onu Ilham desin.  :rolleyes:

0

17

Shehriyar написал(а):

edalet sukurovun da turizm agentliyi var.

ALLAH bazar versin, amma niya cagiraq???

0

18

Arif написал(а):

onu Ilham desin.

Beli, bu restorandir!!!

0

19

Millet, esas bele gorurem ki muzakire movzusu Delfin ve Avantgarde restoranlaridir. Arif ise her iki restorani gorub, mence bize maragli olan shey esas yeyib ichmek yox shitteshmek uchun sheraitdir :) Yeni oynamaq filan effektler, rahatchiliq, hansinda daha yaxshidi? harda daha chox eylene bilerik?

0

20

Mence esas masala adam sayi ila baglidir. Agar konkret 35 nafar olsa manca ela Delfin yaxsidir, Arif duzdur, bunu mandan yaxsi san deya bilarsan. Amma 50 nafar nisya sohbatdir!

0

21

Fuad написал(а):

harda daha chox eylene bilerik?

Men Delfin restoranini gormemishem....amma Avantgarde restoranini gorduyum uchun deye bilerem ki orda normal idi...Shitleshmek olar .. :D

0

22

Rasim написал(а):

Shit-leshmek

Bu sozu hecaya ayirsaq gorursuz neca pis soz alinir???!!!
Ona gora da bu sozdan hec xosum galmir

0

23

Mani haqiqatan da esas narahat edan masala sirf adam sayi ila baglidir. Onu hall eda bilsak, qalanlari problem olmaz, inshALLAH

0

24

usaqlar, avangard eylenmek uchun munasibdir, qardasim yeni ilde orda olub, discosu filan yaxshidir, hele canli musiqi, reqqaseler (belly dance  :P ) de olur. yeni seviyyeli yerdir. men orani meslehet gorurem, say baresinde hec ne deye bilmerem, inaniram ki 50 nefer yigilar.

Отредактировано esmeralda07 (2008-01-15 17:56:55)

0

25

Manda Esmiralda ila tam raziyam manda bu yaxinlarda Avangarda olmusham ve testiq eda bilerem ki orda disko ucun gozel akustika var,hemda genishlikdi,amma adam yixmaqa mancada 25-30dan artiq yixilmayacaq.

0

26

Banu написал(а):

yixilmayacaq.

Olmaya nasa suhbali isiniz var, siz niya caamati yixmaq istayirsiz :D balka yigilmaq demak istayirdin :)

0

27

Beli immenno yixmaq olacaq oda o geder oynayacaqlar ki axirda ela orda yixilib galacaqlar :P INSHALLAH

0

28

Onda gelin 25 nefer 30 manatdan yiqaq :) kakraz here 2 adamin payokun yeyer :) kim deyirse ki mene 1i de besdi, problem deyil, men onun ve onLARIN evezinden de yeye bilerem :)
Banu, qizlardan neche nefer gelecek sence? sen ve esmiradan bashga?

Отредактировано Fuad (2008-01-16 21:25:30)

0

29

A millet,salamlar!!!!!!! Necesiz? Axir ki,men gayitdim :))) ili obo mne uje zabili tut???????? hiyyyyyy?????? bayram eliyessiiiiiizzzz? bu restoranlardan delfin hagginda hech ne bilmirem,her halda men gelesi olsaydim,avantgar-i secherdim. gardahimgil de yeni ili oda geyd eliyibler,yaxsi idi :) gizlar chox olsa,gelerik :p Banu xanim,intervyu meselesine gelende sms-inizi pozmushdum (pamyat telefona bila zapolnena) ona gore de nomreni bilmediyimden yaza bilmedim,so sorry :( indi eger gec deyilse,danisha bilerik. CU,guysssss ;)

0

30

Fuad написал(а):

Banu, qizlardan neche nefer gelecek sence? sen ve esmiradan bashga?

Bu gunagadar manda olan siyahiya gore xanimlarimizdan 10-ni gelesi idi (manla ve Esmiralda ile birga),amma teessuf olsun ki bir nece deyga bundan onca 2xanimiz fikirlerindan donasi oldular yegin mueyyen sebeblere gore.10-2=8 bu guna olan melumat bu geder.Umudvaram bu siyahi coxalacaq :)  Inshallah

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Arxiv » Azerbaycan Gencler Turizm Klubu - 1 yas