Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Qaydalar » Foruma yenica qosulanlar

Foruma yenica qosulanlar

Сообщений 31 страница 60 из 63

31

Salam Aysel esta bien.Sende que tal.Darixmisam ispan dili ucun.Forumada xos gelkisen henise senin kimiler gelsin.Kursu ne vaxt davam etdiririk?

0

32

Salamlar, nehayet ki men de qowuldum bu foruma...!!

0

33

Gunel - biz onu oralar.az dan cox gozal taniyiriq. Xos geldin :) Ozun barasinda qisa informasiya da versan super olar :D

0

34

Gunel написал(а):

nehayet ki men de qowuldum bu foruma...!!

Gunel sanida xosh gorduk.Umudvaram forumuzun ummumiyyatla AGTK aktiv uzvlarindan biri olacaqsan

0

35

Ilham amma men oralar.az forumundan burada he4 kimi gormurem... orada bir Turkulturani taniyirdim, onunla da ne4e vaxtdi daniwmamiwiq.. ozum haqqinda ne deye bilerem? - telebeyem, ixtisasim turizm olmasa da, bu sahe ile 4ox maraqlaniram..

Banu - 4aliwacam bu forumda da aktiv olum, amma heleki imtahanlara hazirlawdigimdan vaxt az olur bura gelmeye..:) Amma sen soz vermisen de, agtk-da ne event olsa meni xeberdar edeceksen ;)

0

36

Gunel написал(а):

oralar.az forumundan burada he4 kimi gormurem...

Meshur Nio ve Fuad da burdadirlar
amma gorunur onlarin da veziyyati asagidaki vaziyyat kimidir :)

Gunel написал(а):

imtahanlara hazirlawdigimdan vaxt az olur bura gelmeye..

0

37

Gunel написал(а):

sen soz vermisen de, agtk-da ne event olsa meni xeberdar edeceksen

Salam Gunel.Necesan?imtahanlar nece gedir?umidvaram her shey ok?he soz vermishamsa sozumun ustunda da durmaga chalishacam.Inshallah ne yeniliklar xeberlar olsa her bir sheydan saninda melumatin olacaq.Sanada ugurlar.Imtahanlardan sonra gozleyirem sani.Bye

0

38

Gec de olsa, butun yeni qosulanlar - xos gelmisiz. 

ILHAM написал(а):

Meshur Nio ve Fuad da burdadirlar

meshurlari yazdin, meshur olmayanlari da yaz da. men de oralar.azin uzvu idim  :rtfm:

0

39

Novbede menim teqdimatimdir:
  Men, Ramazanova Esmira Telman qizi, 1985-ci il sentyabr ayinin 7-de Gurcustan SSR-de anadan olmusam. 1992-ci ilden Azerbaycan, Baki sheherinde yaxamaqdayam.  Ailem 4 neferden ibaretdir, atam, anam, men ve menden 2 yash kichik qardashim. 2003-cu ilde 291 sayli "Araz" Ekologiya liseyini bitirib Azerbaycan Diller Universitetinin Tercume (ingilis dili) fakultesine daxil olmusam. 2007-ci ilde bakalavr pillesini ferqlenme diplomu ile basha vurararaq maqistr derecesi uzre Xezer Universitetinin Humanitar ve Sosial Elmler Fakultesine qebul olaraq Dilcilik/Tercume ixtisasi uzre tehsilimi davam etdirirem. Subayam, ushagim yoxdur.  :D
P.S. Turizme  hemishe boyuk maragim olub.
P.S.2 Umid edirem haqqimda etrafli melumat elde ede bildiniz :rofl:

0

40

esmeralda07 написал(а):

Subayam, ushagim yoxdur.

Gozel mantiqdi, varam subay olub, usagi olanlara :D

0

41

Salam.Adim Shahin di.Baki da anadan olmusham.20 sayli mektebde oxumusham.Hal hazirda Azerbaycan Beynelxalq Universitetinin Turizm ve Sosial Medeni Servis fakultesinin 3-cu kurs telebesiyem!

Отредактировано Shahin (2008-01-14 19:43:48)

0

42

Salam Esmira xanim teqdinatin cox gozel idi amma birce pis sey hansi marsurutdan istifade edirsen yazmamisan,  :lol:

0

43

Salam Sahin bey sizde bizim foruma xos gelmisiniz Insallah aktiv olarsiniz.  :)

0

44

Shahin написал(а):

Azerbaycan Beynelxalq Universitetinin Turizm ve Sosial Medeni Servis

ABU dan bir neca uzvumuz olsa da onlardan hala ki yalniz mahz Sahin aktivlik edir, davami galsin :)
Kenanin yeri malum!

0

45

ElchinMerdanli написал(а):

amma birce pis sey hansi marsurutdan istifade edirsen yazmamisan,

Problem yoxdur elcin, onu da yazaram, madam ki, menimle, heyatinla bele yaxindan maraqlanirsan ;) deyim de: demeli bele, 4 il boyunca en cox istifade etdiyim marshrut 44 olub, bele ki heftenin 5 gunu onunla universitetime gedib qayitmisham. indi ise her gun ve sadece derse getmediyim ucun qarisiq nomrelerden istifade edirem :D hetta bezen metro da olur, esasen de hezi aslanov istigameti. bax bele, basga ne meqam qaldisa xatirlat qeyd edim :bye:

0

46

Esmira etrafli melumata gore sagol amma acigi sen deyende ki cavab yazmisam ele qorxdun ki ( guya da ) oxumaqdan.Amma indi rahatladim bundan sora sualim olsa muraciet edecem.Melumata gore de sagolun.  :thank_you:

0

47

Foruma yenica qosulmasam da az oluram buralarda, ozumu tagdim edim.
Adim Murad. BDU-da 4-cu kurs telebesiyam, ivrit dili uzra tahsil aliram. Eyni zamanda Elmlar Akademiyasinin Informasiya Texnologiyalari Institutunda calisiram.
Subayam. 4 usagim var  :boast:

0

48

KƏNAN adli istifadaci, zehmet olmasa adinizi forumda latin qrafikasi ila yazmayin! Deyisin, ikinci herfi, zehmet deyilsa.

0

49

Hamidan xahis olunur ki, forumda latin qrafikasinin bazir browser programlarinda gorunmayan harflarindan istifada etmayasiniz!

0

50

Forumun yeni uzvlari, ozunuzu tegdim edin  ;)

0

51

Babayev Kanan 1990 ci ilde anadan olmusam ve 1996-ci ilde 154sayli orta mektebe qetmisem.2007-ci ilde mektebi bitiren kimi instituta daxil olmusam...Hal hazirda Idnam Instutunun Turizm Fakultesinin 1-ci kursunda oxuyuram AGTK-nin da uzvuyem.....

0

52

KƏNAN написал(а):

AGTK-nin da uzvuyem.

Esas budur ;)

0

53

Xosh gorduk sizida Aysel.Tk xanim.Buyurun sizda ozunuzu burada teqdim edin please.

0

54

Aaa men galmisham ozum haqqimda yazmamisham :)
Fuad Mehraliyev. BDU 4-cu kurs. Ixtisas Turizm ve Sosial medeni Servis Xidmeti (axirinci soz neye goredi hle de chatmir:)) AGTK-nin hemtesschisiyem. Ekser hallarda guleruzem amma bezen gule gule chox ciddi addimlar atib digerlerine eslinde guler uzun bezileri uchun sadece maska oldugunu gosterirem :))
Kechek esas meselelere: Mektebi qurtaranda qirmizi diplom ala bilmedim. bir nece 4-um var idi! Mekteb direktorud edi ki, mecburen 4 yazirig ki qirmizi diplom almasin, chunki qirmizi diplomu pulnan satirig ve her verdiyimiz qirmizi diploma yuxari pul odyirik :) ona gore qaldim qirmizi diplomsuz (mektebde deyesen qirmiz diploma bashga shey deyiller, ama nese) hazirda 4cu krusun axirinci semestrindeyem ve hle ki qirmizi diploma inamli addimlarla irelileyirm, 4-um hech yoxdur :) Xususile Elchin uchun deyim ki en chox Metrodan istifade edirem. mawrutlarnan hech aram yoxdur... xmmm... sevimli rengim... yox sari deyil :) ya tund qara, ya achiq aq. sevdiyim film choxdur amma bu yaxinlarda baxdigim GOLDEN COMPASS chox lezzet edib, amma umumi goturende yeqin ki THE GODFATHER 1-ci hisse.... sonra ne yazimeee, ureyim doludur :) forum achilandan yazmiram :)

P.S. Butun yeni uzvlere xosh gelmisiniz!

0

55

Fuad написал(а):

(mektebde deyesen qirmiz diploma bashga shey deyiller, ama nese)

Attestat deyirlar...

0

56

Fuad написал(а):

4-um hech yoxdur

hamisi 3-dir he Fuad :D

0

57

Hamiya Salamlar!

Ixtiasim tam Turizmci olmasa da (Ekoloqam) son 5 ildir ki Ekoturizm sahesinde fealiyyet gosteren esas dovlet qurumunda rehber vezifelerde chalishiram. Gunden-gune genclerin (yeri gelmishken men ozum de gencem) turizm sahesinde inkishaf elde etmesi insani ferehlendirir. Sizlere ugurlar.
Chalishacam qrupunuzun fealiyyetinde yaxindan ishtirak edim.
Her zaman faydali ola bileceyim butun movzularda desteye haziram.

Ilyas

0

58

Ilyas написал(а):

Her zaman faydali ola bileceyim butun movzularda desteye haziram.

Ilyas bay, xos sozlere gora ve eda bilacayiniz dastaya gora cox sagolun.

Xatirladim ki, tezlikla klubumuzun sayti aciq olacaq. Halalik isa siz bizim fealiyyatimiz barasinda ham bu forumdan ham da bizim Yahoo qrupunda alda elda bilarsiniz.
Yahoo qrupa uzv deyilsinizsa onda, bu sahifanin yuxarisinda solda Yahoo Groups! pancarasina oz e-mailiniz daxil edib Join   edin.

Diggatiniza gora minnatdariq!

0

59

Adim Elvin.Ozum Azerbaycan Diller Universitetinin(ADU) Tecume fakultesinin Italyan dili bolmesinde oxuyuram.Birinci kurs telebesiyem.AGTK nin yeni uzvuyem amma evveller de sizin turlarda ishtirak etmishem.Turizme maragim boyukdur.

0

60

Cox gozel ve her bir yeni uzvumuzu salamlayiriq xosh gelmisiz deyirik

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Qaydalar » Foruma yenica qosulanlar