Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Qaydalar » Foruma yenica qosulanlar

Foruma yenica qosulanlar

Сообщений 1 страница 30 из 63

1

Xahis edirik ki, ozunuzu qisaca da olsa tagdim edasiniz...
Baslayaq ela mandan.
Manim, adim Ilham. Azerbaycan Dovlet Iqtisad Universitetinde Turizm ixtisasi uzra tahsil aliram.
Hemcinin, AGT Klubunun hemtesiscilerinden biriyam.

0

2

Menim ise adim Arifdi. Azerbaycan Kooperasiya universitetinde oxuyuram. ixtisasim Turizmdi. Klubun bu universitet uzre koordinatoruyam. Ilham deyir  ki, maliyye isleri uzre mesul shexs de menem  :thank_you:

0

3

Babayeva Banu.Pedoqoji texnikumun 3cu kurs telebesiyam.Ixtisasim turizma aid olmasada turizmla maraglaniram,ve manida klubunuza gebul etdiyiniza gore MINNETDARAM.

0

4

Elcin Merdanov Baki Dovlet Universitetinin Turizm ve Sosial medeni servis xitmeti ixtisasinda tehsil aliram.Bu yaxinlarda BDU uzre kordinator teyin olunmusam.

0

5

KamiL MUTALLIMOV , Baki Dovlet Universiteti , Turizm ve Sosial Medeni Servis xidmeti ixtisasi.Saglig olsun 2010da Mezun olmaq fikrim var :D beledeki ne deyim? Soruwarsiz deyerem :lol:

0

6

Elchin muellim tebrik edirik kordinator vezifasina gore.Ugurlu olsun.Hormetla:Babayeva Banu

0

7

Verdiyev Rasim Azerbaycan Kooperasiya universitetinin 4-cu kursunda oxuyuram, ixtisasim Turizmdi......

0

8

Deyirem Rasimi "raskrutka" elayim de.   Rasim menim qrup yoldasimdi.  :friends:
Ela bu bes eliyer. :)

0

9

Arif sag ol... P.S. birinci gun dersen geleceksen  :rtfm:

0

10

Arif написал(а):

"raskrutka" elayim de

San bu xeyirxah amalini forumun reklami ucun da apar :D

0

11

menim adim Sehriyar ozum Baki Dovlet Universitetinin Turizm ve SMS xidmetinin 2-ci kurs telebesiyem  ve en esasi AGTK -nin "out of work" olan  Regional kordinatoruyam :D .yeqin ki Ilham meni yaxsi vezifeye kecirder :lol:

0

12

Shehriyar написал(а):

"out of work"

Sadaca indi AGTK hemtesiscilerinde Kenan ve Fuadin, ela yeri galsa manim da basim qarisiq oldugundan islarimiz passivdir. Darixmayin, butun out of works tezlike active olacaq..

Shehriyar написал(а):

Ilham meni yaxsi vezifeye kecirder

Sehriyar bu qadar da yox da :D Yeniliklar olacaq, inshALLAH
Bu yeniliklar da takhakimliyyatlilik yox, umumi hamimizin maraqli carcivasinda olacaq

0

13

Salam Dostlar.

Menim adim Murad. ADIU-nin BIM fakultesinin IV kurs telebesiyem. Eyni zamanda "Turizm.Az" - Turistler Uchun Informasiya Mekani saytinin Marketinq direktoruyam. AGTK-ni ve xususile Ilhami yeni forum munasibetile tebrik edirem. Men umid edirem ki, AGTK-chilar ve Turizm.Az-chilar kimi genclerin sayi chox olsa Azerbaycanda turizm maariflendirilmesi mueyyen qeder musbet terefe oz deyishikliyini gosterer. Her birinizi ve Sizin sayenizde turizm bilikleri ve tecrubesi olan dostlarinizi hem bu forumda hem de Turizm.Az saytinin forumunda aktiv olmaga chagiriram.

0

14

Turizm.Az написал(а):

Azerbaycanda turizm maariflendirilmesi

Olkemizde turizmin inkisafi baximindan an asas lazim olan masalalardan biri

0

15

Turizm.Az написал(а):

AGTK-chilar ve Turizm.Az-chilar

Bir maqsad var, emekdasliq ve inkisaf :)

0

16

adim aqshin azerbaycan dovlet iqtisaduniversietinde oxuyuram. ixtisas: iqtisadchi huquqshunas

0

17

aqshin написал(а):

aqshin

Xos geldin

0

18

Hamiya salam.Adim Musayev Anar.Azerbaycan Kooperasiya Universitetinin 4-cu kurs telebesiyem

0

19

Arif vaxtin olsa  Anarida  "raskrutka" eleyersen bu ishdere sen baxirsan axi... :D

0

20

Anar Arifin grup yoldashidir Rasim bey.buda siza raskrutka  ;)

0

21

Banu написал(а):

Arif vaxtin olsa  Anarida  "raskrutka" eleyersen

Rasim sen niye qarisirsan axi, Anar ozu xahis etsa men de raskrutka edacaydim.... sende oldugu kimi :D

0

22

Anar написал(а):

Musayev Anar

Sen de xos geldin :)

0

23

Banu sizdede bu pis alinmir  :P

0

24

Arif написал(а):

sende oldugu kimi

Arif sene sozum yoxdu chun kisenin olanin budu.. :P

0

25

Rasim, heqiqet hemise aci olur)

0

26

Halaldi Arif uzume dur....... :O

0

27

Salamlayiram bizim bu gozel xasiyyetli,guleruz,zehmetseven " "AGTK"cilarin sirasina daxil olan ve olacaq yeni uzvlerimizi.daxil olarken xahis olunur ki,agtk-nin nufuzunu qaldirmaq ucun xeyirli isler goresiniz,inaniram ki,belede olacaq,Insallah,AMIN!!!!!!!!

0

28

MEN AYSEL.ADU-NUN 2-CI KURS TELEBESIYEM.TURIZME AID SENET OLMASA DA AIDDIR.CHUNKI BELEDCHILERE LAZIMIQ.
BIR DE MERDANOV CHOXDANDI GORSENMIRSEN...QUE TAL?DONDE ESTAS?QUE HACES?COMO EL ESPANOL?APRENDES?INANIRAM KI, YOX

0

29

Aysel xanim xosh geldin...

0

30

AYSEL написал(а):

MEN AYSEL

Bele xosh gelib safa getirmisan.Man cox shadam ki man burda tek olmayacam artig.

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Qaydalar » Foruma yenica qosulanlar