Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Sohbet » KOMPUTER FORMATI, KOMPUTER USTASI, KOMPUTER TEMIRI, KOMPUTER XIDMETI

KOMPUTER FORMATI, KOMPUTER USTASI, KOMPUTER TEMIRI, KOMPUTER XIDMETI

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

KOMPUTER FORMATI, KOMPUTER USTASI, KOMPUTER TEMIRI, KOMPUTER XIDMETI, KOMPUTER USTA, EVLERE VE OFISLERE
KOMPUTER USTASI KOMPUTER FORMAT (15 AZN)
Diqqət! Cox Ucuz !!! Sizin üçün xidmətin keyfiyyəti vacibdirsə, doğru elanı oxuyursunuz. Komputerinizin Proqramm Teminati ve Bir Cox Proqramlar Ali savadlı rus dilli mütəxəssis sizin kömpüterinizi təmir edib yeniləşdiməyə hazırdır...Stolustü kompüterlərinizdə,noutbuk və netbuklarınızda yaranmış istənilən çətinlikdə olan proqram problemlərinizi mənə etibar edin. Nəzərə alın ki, xidmət 7 ildən çox zəngin iş təcrübəsi olan peşəkar tərəfindən təqdim olunur. İstənilən çətinlikdə olan proqram problemlərinizi mənə etibar edə bilərsiniz. Zəng edin, sual verin. Kompüter proqram problemləri ilə bağlı suallarınızı cavablandırmağa hər zaman hazıram. Əmin olun ki, gördüyüm işin keyfiyyəti və mədəni xidmət ürəyinizcə olacaq !

WhatsApp ----> (055) 875 20 72 Kompyuter Usta (kompyuter temiri Baki)

Отредактировано РЕМОНТ КОМПЬЮТЕРОВ (2016-12-25 11:48:51)

0

2

http://s016.radikal.ru/i335/1612/0e/f35bb6daa825.jpg

0

3

KOMPUTER FORMATI KOMPUTER USTASI KOMPUTER TEMIRI KOMPUTER XIDMETI KOMPUTER USTA --- (15AZN)

KOMPUTER FORMATI, KOMPUTER USTASI, KOMPUTER TEMIRI, KOMPUTER XIDMETI, KOMPUTER USTA, EVLERE VE OFISLERE
KOMPÜTER USTASI EVLƏRƏ VƏ OFİSLƏRƏ XİDMƏT GÖSTƏRİR
Diqqət! Cox Ucuz ! ! ! Sizin üçün xidmətin keyfiyyəti vacibdirsə, doğru elanı oxuyursunuz. Komputerinizin Proqramm Teminati ve Bir Cox Proqramlar Ali savadlı rus dilli mütəxəssis sizin kömpüterinizi təmir edib yeniləşdiməyə hazırdır. . . Stolustü kompüterlərinizdə, noutbuk və netbuklarınızda yaranmış istənilən çətinlikdə olan proqram problemlərinizi mənə etibar edin. Nəzərə alın ki, xidmət 7 ildən çox zəngin iş təcrübəsi olan peşəkar tərəfindən təqdim olunur. İstənilən çətinlikdə olan proqram problemlərinizi mənə etibar edə bilərsiniz. Zəng edin, sual verin. Kompüter proqram problemləri ilə bağlı suallarınızı cavablandırmağa hər zaman hazıram. Əmin olun ki, gördüyüm işin keyfiyyəti və mədəni xidmət ürəyinizcə olacaq ! WhatsApp -

(055)-875-20-72 Kompyuter Usta kompyuter temiri Baki

0

4

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Sohbet » KOMPUTER FORMATI, KOMPUTER USTASI, KOMPUTER TEMIRI, KOMPUTER XIDMETI