Subscribe to azetourism
Powered by groups.yahoo.com

Azerbaijan Youth Tourism Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Sohbet » Idmanin prezidenti, yox e sahi - Futbol

Idmanin prezidenti, yox e sahi - Futbol

Сообщений 31 страница 60 из 154

31

Uje bizim qrup usaqlari qorxub, "lipa" getirmek isteyirler.  :P 
dunan basqa usaqlarla oynayib uduzublar........... tak cto problem yoxdur. :D

0

32

Xixixi :D  tebrik edirem bax bu uje zor xeberdi.Necesiz Rasim bey?vse ok mi?umudvaram bu sizin birinci va axirinci uduzmaxiniz deyil hele vse v peredi prodeljeniye sleduyet :P

0

33

ElchinMerdanli написал(а):

bizim klub tek Arifden teskil olunmur

Elchin bey men hem bildim hemde sevindim  ki, klubda Arifden bashqa futbol oynamagi bacaranlar var.....
chunki Arifin futbiol oynamagi nigerialinin xokkey oynamagina benzeyir..yoxsa men fikirleshirdim ki oyun chox maraqsiz kechecekdi....amma indi fikrim deyishdi...

0

34

Arif написал(а):

Uje bizim qrup usaqlari qorxub, "lipa" getirmek isteyirler.

Arif sen ozun bilirsen ki, Rustem gele bilmir....onuda bilirsen ki bizim esas hucumchumuzdu....neynemeliyik ...."fikirleshirdik seni goturek sende artiq klubdan oynayirsan"  :D
men onsuzda  lipa getirdiyimizi deyecekdim niye eziyyet chekirdin....!

0

35

Banu написал(а):

Xixixi   tebrik edirem bax bu uje zor xeberdi.Necesiz Rasim bey?

Banu xanim men chox yaxshiyam ....Hal-ehvalimi sorushduguvuza gore sag olun  :thank_you: ...amma men telesmirem sizin hal-ehvalinizi oyundan sonra meydanchada sorushacam... :P

0

36

ok Rasim bey no problem.Inshallah meydancada gorushmak umudi ile.Ve man sizi emin eda bilerem ki manimda cavabin cox gozel olacag,o ki galdi oyuncularimiza siz hec shubha elamayin Rasim bey siz hele bizim obiri oyuncularimizi gormemisiz. ;)

0

37

Ola biler ki siz Arife inanirsiz eceb eliyirsiz o etibarli oglandi ---AMMA sizin xeberiniz yoxdu Rasime arxasinda ona inanan ne qeder telebe var   :O

0

38

Anar ozunuz barasinda yeni uzvlar aid yerda yazsaniz cox gozal olardi :)

0

39

He Rasim bey oynayan usaqlar coxdu prosta internetnen aralari yoxdu.Oki qaldi oyuna biz qrupnan oynamaliydiq amma eybi yox isteyirsiz yigma komanda getirin eybi yox biz qorxmuruq.Onsuzda oyunu yaxsi oynayan udacaq lipa getiren yox.

0

40

Banu sagol bizi desteklediyin ucun Insallah senin bu inamini dogruldariq.Amin.

0

41

Elchin bey bizim qrupda cemi 5 nefer futbol oynayir.......dediyim kimi Rustem gele bilmir ona gore "lipa" chagiririq.....eger razisinizsa biz 4-un 5-e de  oynaya bilerik..................!

0

42

Rasim написал(а):

4-un 5-e de  oynaya bilerik..................!

]
Esas odur ki, oyun olsun, oynayaq. Man lipo masalasina hec bir sey demiram.

0

43

ElchinMerdanli
salam Elchin bey,siz hansi bele basha dushurem ki siz futbolcusuz?hansi komandada oynayirsiz?

0

44

salam Elchin bey,bele basha dushurem ki siz futbolcusuz?siz hansi komandada oynayirsiz?

0

45

Salam Anar bey sizda xosh geldiniz foruma.he deyasan siz Rasim beye dayag olmag megsedi ile buralardasiz :P Rasim sani beyem burda tekliyan var idi?biz olani deyiridik ;)

0

46

Banu siz  Arifin  oynunu gormeye-gormeye onu  destekleyirdiz Anarda meni destekleyir burda ne var ki....?!

0

47

Teshekkur edirem Banu xanim.Men Arife de dayaq olmaga haziram,futboldan kenar movzuda ;) .Ne ki qaldi Rasimin teklenmesine onun buna ehtiyaci olsa da hec kime demez :rolleyes:

0

48

Rasim dediyine gore inshallah ayin ya 4-u ya da 5-i oynamaq fikriniz var.Meydancani 2-3 gun qabaq danishsaq yaxshi olar,nece fikirleshirsiz?

0

49

Anar bir problem chixmasa ayin 3-u oynamaliyiq..

0

50

Anar написал(а):

Men Arife de dayaq olmaga haziram

Anar, lap kovreltdin e meni :dance4:   Cox sagol!  Men de hemcinin........

0

51

Rasim написал(а):

"fikirleshirdik seni goturek sende artiq klubdan oynayirsan"

Men hemise size komek etmaya haziram!  Istiyirsen lap ela qrupdan oynayim he????  ;)
Demisdim axi, bazar iqtisadiyyatidi.......

0

52

Mumkunse ayin 3-u bir az tez oynaya bilerik?

0

53

Anar mence tez alinmayacaq..

0

54

Rasim her halda calishaq ki alinsin yoxsa menim basqa bir problemim de cixacaq:):):)

0

55

Ayin 3 niya alinmir ki? Axsam saat 6da (Mini futboldur da, har komandada cami 6-7 oyuncu)

0

56

Ilham, ayin 3-u deqiqdi ki, Elcinden sorusdum, stadion danisilmayib.

mini futbol olacaq, her komandada 5 oyuncu, 1-2 nefer de "zamen" ucun.....cetin ki, axira qeder oynaya bilek.

0

57

sabah artoq ayin 2-di:) yani ayin 3-de oynanilan oyun hele danishilmayib? mence bir telesmek yaxshi olardi,ok-mi?:)

0

58

sabah artiq ayin 2-di:) yani ayin 3-de oynanilan oyun hele danishilmayib? mence bir telesmek yaxshi olardi,ok-mi?

0

59

Deqiq vaxti bilen var?

0

60

usaqlar salam necesiz?Usaqlar stadionu men danismaliydim amm 31 melum sebeblerden alinmayacaqdi.Bu gun de seher gec yuxudan dudugumuza gore (melumdu gece gec yatmisdiq) gec oldu.Men saba calisacam yer danisim.

0

Вы здесь » Azerbaijan Youth Tourism Club » Sohbet » Idmanin prezidenti, yox e sahi - Futbol